Podczas kolizji obaj byli nietrzeźwi

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowiedzą dwaj mężczyźni, którzy w piątkowe popołudnie w Markach uczestniczyli w kolizji. 62- latek, kierując chevroletem nie ustąpił pierwszeństwa na skrzyżowaniu i zderzył się z oplem, którym kierował 59- letni mężczyzna. Obaj byli nietrzeźwi. Ze swojego postępowania wytłumaczą się przed sądem.

W piątek w godzinach popołudniowych Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zostali poinformowani o kolizji drogowej. Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu w Markach. Istniało podejrzenie, że jeden z kierowców jest nietrzeźwy.

Funkcjonariusze natychmiast udali się na miejsce, gdzie zbadali stan trzeźwości uczestników kolizji. Okazało się, że obaj kierowcy spożywali alkohol. 62- latek kierujący chevroletem wydmuchał prawie 3 promile, zaś kierowca opla 59- latek ponad 0,5 promila alkoholu.

Obaj mężczyźni stracą prawo jazdy, nie unikną również odpowiedzialności przed sądem za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.