Policja poszukuje sprawcę kradzieży

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Wołominie prowadzą czynności w sprawie kradzieży bezprzewodowego klucza udarowego. Zdarzenie miało miejsce 18 marca 2022 r. w miejscowości Stare Lipiny na terenie marketu budowlanego. Każdy, kto rozpoznaje widocznego na zdjęciach mężczyznę proszony jest o kontakt telefoniczny lub osobisty z policjantem prowadzącym sprawę w siedzibie jednostki przy ul. Wileńskiej 43a w Wołominie.

Funkcjonariusze z wołomińskiej komendy prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży bezprzewodowego klucza udarowego. Zdarzenie miało miejsce 18 marca 2022 r. około godz. 18:15 w Starych Lipinach na terenie marketu budowlanego.

Policjanci zabezpieczyli nagranie z kamery monitoringu, na którym widoczny jest wizerunek osoby podejrzewanej o zaistniałe przestępstwo.

Wszystkie osoby mogące posiadać informację na temat mężczyzny ze zdjęć proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wołominie tel. 22 776 20 21 lub prowadzącym postępowanie kom. Marcinem Kaczyńskim tel. 47 72 47 238

sierż. sztab. Monika Kaczyńska


Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.