24-latek odpowie za kradzieże katalizatorów

Grójeccy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu wołomińskiego podejrzanego o kradzieże katalizatorów samochodowych. Mężczyzna wyciął i ukradł katalizatory przynajmniej z siedmiu samochodów osobowych. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Sprawą powtarzających się kradzieży katalizatorów, zajmowali się m.in. policjanci z Wydziału Kryminalnego grójeckiej komendy. Na podstawie zebranych informacji oraz własnych ustaleń, funkcjonariusze wytypowali mężczyznę mogącego mieć związek z tymi kradzieżami. To 24-letni mieszkaniec powiatu wołomińskiego.

Jak ustalili kryminalni mężczyzna rozpoczął proceder w ubiegłym roku. Od tego czasu wyciął i ukradł katalizatory z kilku samochodów w Grójcu, pod Warką i Chynowem. Sprzedawał je w skupie złomu.

24-latkowi przedstawiono zarzut kradzieży 7 katalizatorów. Mężczyzna wcześniej był karany za podobne przestępstwa. Za kradzież grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: nadkom. Agnieszka Wójcik

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.