Policjanci o bezpieczeństwie

W minioną sobotę policjanci uczestniczyli w spotkaniach plenerowych zorganizowanych na terenie powiatu wołomińskiego. Podczas tych imprez mundurowi prowadzili rozmowy profilaktyczne, a w związku ze zbliżającymi się wakacjami przypomnieli o zasadach bezpiecznego spędzania czasu na świeżym powietrzu i nad wodą. Zorganizowane wydarzenia były również dobrą okazją, aby promować zawód policjanta i przybliżyć zainteresowanym osobom jak wygląda służba w policyjnym mundurze.

W minioną sobotę na terenie powiatu odbyły się spotkania plenerowe, w których uczestniczyli policjanci z wołomińskiej komendy oraz Komisariatów Policji w Ząbkach, Kobyłce i Tłuszczu. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów były m.in. kiermasze, loterie i konkursy. Dużym zainteresowaniem cieszyły się stoiska przygotowane przez mundurowych. Prezentacja policyjnego radiowozu, motocykla czy sprzętu wykorzystywanego na co dzień przez funkcjonariuszy, uatrakcyjniły wydarzenia.

Takie spotkania były wspaniałą okazją, aby przybliżyć młodym ludziom zawód policjanta i być może wpłynąć na podjęcie decyzji dotyczącej wyboru zawodu. Stróże prawa opowiedzieli, co należy zrobić, aby w przyszłości zostać policjantem. Podczas zorganizowanych na terenie powiatu wołomińskiego wydarzeń, funkcjonariusze omówili również kwestie związane z bezpieczeństwem podczas zbliżających się wakacji.

Mundurowi nie narzekali na brak zainteresowania ze strony lokalnej społeczności.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.