Sprawca kradzieży w drogerii zatrzymany przez radzymińskich policjantów

Dzięki sprawnym działaniom funkcjonariuszy Ogniwa Kryminalnego z Komisariatu Policji w Radzyminie odpowiedzialności karnej nie uniknie 45-latek, który ukradł produkty w drogerii. Właściciel oszacował starty na ponad tysiąc złotych. Łupem złodzieja padły maszynki do golenia. Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży w warunkach tzw. recydywy. Za to przestępstwo grozi mu nawet 7,5 roku więzienia.

Policjanci z Ogniwa Kryminalnego Komisariatu Policji w Radzyminie, pracując nad sprawą kradzieży artykułów z radzymińskiej drogerii, ustalili tożsamość sprawcy oraz miejsce jego pobytu. Wczoraj funkcjonariusze zatrzymali 45-latka na terenie Warszawy i przewieźli go do jednostki Policji. Łupem sprawcy padły maszynki do golenia. Wartość ukradzionych przedmiotów właściciel oszacował na łączną kwotę ponad tysiąc złotych.

Śledczy przedstawili 45-latkowi zarzut kradzieży w warunkach tzw. recydywy. Ze względu na to, że mężczyzna był już wcześniej skazany za podobne przestępstwo, sąd może zwiększyć karę nawet o połowę. Za to przestępstwo grozi mu nawet 7,5 roku więzienia.

oprac. MK

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.