Policjanci poszukują świadków wypadków

Poszukujemy świadków wypadków drogowych. Zdarzenia te zaistniały na terenie powiatu wołomińskiego. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzeń, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie.

Funkcjonariusze z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego w Wołominie prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawach wypadków drogowych z udziałem rowerzystów.

– 25 sierpnia 2022 roku około godziny 15:30 Zielonka ulica Wojska Polskiego. Wypadek drogowy z udziałem samochodu Audi Q5 z rowerzystą. W wyniku zdarzenia kierująca jednośladem doznała obrażeń ciała i zastała przewieziona do szpitala.

-19 sierpnia 2022 roku około godz. 20:00 Radzymin ulica Maczka. Na ścieżce rowerowej doszło do zderzenia rowerzystki z psem. Poszkodowana doznała obrażeń ciała.

Wszystkie osoby będące naocznymi świadkami wypadku proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo – Śledczym KPP Wołomin ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 4772-47-259 lub 022 776-20-21.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.