Policjanci poszukują świadków wypadku drogowego na S8

Poszukujemy świadków wypadku drogowego, do którego doszło 31 lipca 2020 roku około godziny 05:40 w miejscowości Radzymin na Trasie S8, jezdni w kierunku Warszawy, gdzie kierujący samochodem marki VW Transporter zderzył się naczepą samochodu ciężarowego marki Man, w wyniku zdarzeń obrażeń ciała doznali pasażerowie samochodu VW Transporter. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji.

Wydział Dochodzeniowo – Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego zaistniałego w dniu 31 lipca 2020 roku około godziny 05:40 w miejscowości Radzymin, na trasie S8 – jezdni w kierunku Warszawy, gdzie kierujący samochodem marki VW Transporter zderzył się naczepą samochodu ciężarowego marki Man, w wyniku zdarzeń obrażeń ciała doznali pasażerowie samochodu VW Transporter.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.