Policjanci znaleźli pieniądze w bankomacie

O dużym szczęściu może mówić właścicielka 500 zł, który po wypłacie gotówki z bankomatu zapomniała zabrać wypłaconych środków płatniczych. Na szczęście pieniądze znaleźli funkcjonariusze Komisariatu Policji w Jadowie, którzy chwilę po wykonanej transakcji kontrolowali bankomat. Dzięki nim pieniądze w całości wróciły do właścicielki.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Jadowie podczas kontroli bankomatu znaleźli 500 zł, które leżały w kasetce wydającej banknoty. Mundurowi w pobliżu urządzenia nikogo nie zauważyli, więc pieniądze zabezpieczyli i zwrócili je z powrotem do banku.

Pracownicy banku odnaleźli właścicielkę gotówki, która była bardzo zaskoczona, że pieniądze w całości wróciły do niej. Całą tę sytuację spowodował pośpiech i roztargnienie. Właścicielka po włożeniu karty do bankomatu, wpisaniu pinu i wybraniu kwoty po zakończonej transakcji zapomniała o najważniejszym – pieniądzach.

W tym przypadku kobieta miała niebywałe szczęście, gdyż trafiła na funkcjonariuszy policji.

Pamiętajmy o bezpieczeństwie podczas wypłacania gotówki z bankomatów. Pilnujmy karty i pod żadnym pozorem nie zapisujmy na niej kodu pin. Przed skorzystaniem upewnijmy się, że wygląd bankomatu nie budzi naszych podejrzeń oraz pamiętajmy, by odebrać pieniądze po zakończeniu transakcji.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.