Poszukiwany listem gończym Mateusz Borecki

Policjanci z Komisariatu Policji w Markach poszukują Mateusza Boreckiego. Mężczyzna ścigany jest na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wejherowie celem odbycia kary 48 dni pozbawienia wolności. Policjanci apelują do wszystkich osób, które znają miejsce pobytu ściganego mężczyzny o kontakt z KP Marki w siedzibie jednostki przy ul. Sportowej 5 lub pod numerem tel. 47 72 47 761.

Mateusz BORECKI s. Krzysztofa
ur. 17 sierpnia 1997r
ostatnio zamieszkały Marki ul. Jasna

Mężczyzna poszukiwany jest na podstawie:
Listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Wejherowie celem odbycia kary 48 dni pozbawienia wolności za czyn z art. 291 par 1 KK.

Dla funkcjonariuszy ważna jest każda informacja dotycząca ściganego mężczyzny i jego obecnego miejsca pobytu.

Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do wszystkich, którzy znają miejsce pobytu poszukiwanego, o kontakt pod numerem telefonu +48 47 72 47 761, +48 47 72 47 762, telefonem alarmowym 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Informacje można także przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komendant.kp-marki@ksp.policja.gov.pl Policjanci jednocześnie zapewniają o utrzymaniu tajemnicy, co do osoby informującej (art. 280 § 2 kpk).

 

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.