Twierdza Modlin najlepszym produktem turystycznym 2021 roku w Polsce

Twierdza Modlin otrzymała Certyfikat Polskiej Organizacji Turystycznej dla Najlepszego Produktu Turystycznego w 2021 roku. Gala wręczenia nagród odbyła się 25 listopada w Warszawie.

Była to już 18 edycja konkursu, podczas którego atrakcje turystyczne z całej Polski rywalizują o certyfikat najlepszego produktu turystycznego – najważniejszej nagrody w branży turystycznej. Odbywa się to dwuetapowo. Najpierw regionalne organizacje turystyczne zbierają i weryfikują zgłoszenia ze swoich województw. Laureaci szczebla regionalnego przechodzą do kolejnego etapu, czyli konkursu ogólnopolskiego. Tam zwycięzców wybiera kapituła powołana przy Polskiej Organizacji Turystycznej.

To dla nas wielkie wyróżnienie, za które bardzo dziękuję Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Mazowieckiej Regionalnej Organizacji Turystycznej. Dziękuję również wszystkim, którzy dołożyli swoją cegiełkę do tych 200 000 000 cegieł, które już w Twierdzy Modlin mamy. Certyfikat jest dla nas olbrzymią motywacją do dalszych działań i utwierdza nas w przekonaniu, że historia ma przyszłość – mówi Sebastian Sosiński, dyrektor obiektu Twierdza Modlin.

Certyfikat jest przepustką do obecności w ogólnopolskich i międzynarodowych kampaniach promocyjnych Polskiej Organizacji Turystycznej, które popularyzują wyróżnione atrakcje wśród turystów z kraju i zagranicy.

Więcej informacji na twierdzamodlin.com

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.