Śmiertelny wypadek na S8

Śledczy z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie będą wyjaśniać okoliczności wczorajszego wypadku drogowego, do którego doszło na drodze ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Zielonka-Kobyłka w kierunku Warszawy. W wyniku tego zdarzenia śmierć poniósł kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 205.

18 grudnia po godzinie 19:00 na drodze ekspresowej S8 pomiędzy węzłami Zielonka-Kobyłka w kierunku Warszawy, doszło do wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wykonujących czynności na miejscu wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Peugeot 205 z nieznanych przyczyn zjechał z pasa ruchu, którym się poruszał i najechał na tył samochodu ciężarowego stojącego na pasie awaryjnym. Niestety w wyniku poniesionych obrażeń zmarł na miejscu.

Czynności na miejscu zdarzenia były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Śledczy przeprowadzili oględziny oraz zabezpieczyli ślady, które pozwolą na ustalenie przyczyn tego tragicznego wypadku. Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o rozsądek i zachowanie ostrożności na drodze oraz przestrzeganie przepisów, szczególnie podczas panujących trudnych warunków pogodowych.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.