Spotkanie z Laureatem Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”

W Komendzie Wojewódzkiej PSP w Warszawie nadbryg. Jarosław Piotrowski Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP spotkał się z wyjątkowym gościem, którym był Michał Bartosiak – Laureat Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. Michał – członek Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w OSP Nadma (powiat wołomiński) jest zwycięzcą tegorocznych eliminacji powiatowych i wojewódzkich oraz zajął drugie miejsce w finale XLV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej (I grupa wiekowa).

Mazowiecki Komendant Wojewódzki PSP uroczyście wręczył Michałowi dyplom, statuetkę oraz symboliczny upominek. Powiedział, że jest bardzo dumny, że członek MDP z Mazowsza osiągnął tak wysoki wynik w Turnieju. Podczas spotkania nasz Laureat opowiadał o przebiegu finału konkursu, a także o swoich przygotowaniach do niego – jak odwiedzał Jednostkę Ratowniczo-Gaśniczą w Wołominie, w której strażacy m.in. pokazywali mu sprzęt pożarniczy i tłumaczyli zasady jego działania.

Nadbryg. Jarosław Piotrowski wraz ze st. bryg. Wiesławem Drosio – Komendantem Powiatowym PSP w Wołominie, który również brał udział w spotkaniu, życzyli młodemu adeptowi pożarnictwa, dalszych sukcesów oraz zasilenia w przyszłości szeregów Państwowej Straży Pożarnej.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.