Tragiczny finał poszukiwań 24-latka

W sobotę (1.06) strażacy z OSP RW Ślężany, wyłowili ze stawu w miejscowości Zaścienie w gminie Dąbrówka, ciało poszukiwanego 24-latka z powiatu wyszkowskiego. Mężczyzna zaginął w piątek wieczorem po wyjściu z imprezy, która odbywała się w sąsiedztwie. 

Tragiczne wydarzenie wstrząsnęło spokojną miejscowością Zaścienie w powiecie wołomińskim, gdzie 24-letni mężczyzna utonął w stawie blisko miejsca zabawy. Do zdarzenia doszło w nocy, kiedy to młody człowiek opuścił imprezę około godziny 22:00.

Poszukiwania zaginionego mężczyzny rozpoczęły się w sobotę (1.06) Ciało 24-latka zostało odnalezione przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej Ratownictwo Wodne Ślężany, którzy przeszukiwali staw niedaleko ośrodka, gdzie trwała impreza. Mężczyzna, pochodzący z powiatu wyszkowskiego, nie przeżył nocnego wypadku. Obecnie trwają działania policji i prokuratury mające na celu wyjaśnienie okoliczności, które doprowadziły do tragedii. Śledczy analizują co mogło się wydarzyć między momentem opuszczenia imprezy przez mężczyznę a jego śmiercią w stawie.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.