Ty też możesz pomóc w ustaleniu sprawców

Policja poszukuje świadków kradzieży, aktów wandalizmu jakie miały miejsce na terenie Wołomina. Jeszcze teraz możesz zareagować i „Nie Tolerując przestępczości” przyczynić się do ustalenia sprawców.

Osoby mogące nam pomóc proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z powiatowego Wydziału Prewencji. Powiadomieni policjanci dążą do ustalenia i zatrzymania sprawców niżej wymienionych kradzieży, aktów wandalizmu i uszkodzenia mienia. W wielu przypadkach prowadzonych spraw policyjni specjaliści wykonali dokładne oględziny na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, przesłuchali świadków, a jeśli będzie to niezbędne, wezwą biegłych z potrzebnych im dziedzin. Policja szczegółowo wyjaśnia okoliczności wszystkich tych zdarzeń. Dlatego też liczymy na Państwa pomoc. Jeszcze teraz możesz zareagować i Nie Tolerując przestępczości przyczynić się do ustalenia sprawców. Świadkowie lub osoby mogące udzielić informacji pomocnych w ustaleniu sprawców w wymienionych sprawach, są proszeni o osobiste skontaktowanie się z Komendą Powiatową Policji w Wołominie, Wydział Prewencji przy ul. Legionów 31a, Zespół ds. Wykroczeń lub telefonicznie pod numerami: (022) 776 45 08 wew. 122 lub 776 20 21 czynny całą dobę. Również anonimowo.

W dniach 5 – 10 marca 2022 roku nieznana osoba dokonała kradzieży jednej tablicy rejestracyjnej o wyróżniku WWL …. z samochodu Toyota Rav 4 w Wołominie.

04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła kalkulator o wartości 139 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.

04 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła czapki i art. szkolne o wartości 351,92 zł w sklepie wielkopowierzchniowym w Wołominie.

22 lutego 2022 roku nieznana osoba ukradła wodę toaletową, mgiełkę do ciała i dezodorant ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie. Łączna suma strat to wartość 290,97 zł.

2 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła dwie golarki ze sklepu wielkopowierzchniowego w Wołominie na kwotę 439,98 zł.

12/13 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła jedną tablicę rejestracyjną o wyróżniku WWL …. z pojazdu Mercedes i jedną tablicę o wyróżniku WWL …. z naczepy ciężarowej. Do zdarzenia doszło w Lipinkach przy ul. Granicznej.

05 / 06 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWL…. z pojazdu VW Golf . Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Długiej .

02 / 03 marca 2022 roku nieznana osoba ukradła tablice rejestracyjne o wyróżniku WWE …. z pojazdu Suzuki. Do zdarzenia doszło w Wołominie przy ul. Mieszka I.

podinsp. Wioletta Zychnowska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.