Wójt gminy Dąbrówka pijany prowadził samochód i znieważył policjantów

Najpierw jechał pijany, następnie szarpał się z interweniującymi policjantami. Finał? Noc spędzona w Pomieszczeniu dla Osób Zatrzymanych w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie. Wójt gminy Dąbrówka usłyszał już zarzuty.

W piątek wójt prowadził auto ulicami gminy. Powiadominieni o podejrzeniu, że kierowca może być pijany, policjanci zatrzymali wskazany pojazd do kontroli. Podczas interwencji doszło do szarapaniny. – Mężczyzna naruszył nietykalność cielesną policjantów. Został obezwładniony, odmówił także badania na trzeźwość – przekazał podinspektor Sylwester Marczak rzecznik prasowy Komendanta Stołecznego Policji.

Radosław K. usłyszał zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności oraz prowadzenia pod wpływem alkoholu. Badanie krwi na zawartość alkoholu dało wynik 1,8 promila.

Wójt gminy Dąbrówka swój urząd piastuje od 9-lat. Jest również członkiem zarządu partii Prawo i Sprawiedliwość w strukturach powiatowych.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.