Wołomin: Otwarty punkt doładowań Biletu Metropolitalnego

Od wtorku 13 października 2020 roku pasażerowie będą mogli korzystać z punktu doładowań Biletu Metropolitalnego w lokalu Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Zofii Nałkowskiej w Wołominie przy ul. Wileńskiej 32.

Punkt będzie czynny 3 dni w tygodniu:
wtorek 8:30-16:00
środa 8:30-16:00
czwartek 10:30-18:00

Na miejscu można doładować kartę z zakodowanym Biletem Metropolitalnym (Warszawa+) z dopłatą gminy na I i II strefę. Przyjmowane będą wyłącznie płatności bezgotówkowe.

Bilet Metropolitalny (Warszawa+) przeznaczony jest dla osób korzystających z komunikacji Warszawskiego Transportu Publicznego. Obejmuje autobusy, tramwaje, metro, linie lokalne „L”, pociągi SKM oraz Kolei Mazowieckich w granicach 1 i/lub 2 strefy biletowej. Dzięki maksymalnemu poziomowi dopłaty mieszkańcy gminy Wołomin mogą oszczędzić nawet 60 zł miesięcznie na dojazdach!

O wydanie karty mogą wystąpić wszystkie osoby, które rozliczyły PIT za ubiegły rok w Urzędzie Skarbowym w Wołominie, a na zeznaniu wskazały zamieszkanie na terenie gminy Wołomin. Jedna karta umożliwi zarówno podróże ze zniżką, jak i potwierdzi uprawnienia do korzystania z ofert i rabatów przygotowanych dla jej posiadaczy przez Partnerów programu Wołomińska Karta Mieszkańca lub Wołomińska Karta Mieszkańca Senior.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.