Wołomińska Jadłodzielnia już działa

Na mapie gminy Wołomin powstało kolejne wyjątkowe miejsce – Jadłodzielnia, w której gromadzone są produkty żywnościowe przekazane przez darczyńców – osoby prywatne i podmioty gospodarcze. Z otrzymanych darów pracownicy Ośrodka Pomocy Społecznej będą przygotowywali paczki żywnościowo-pomocowe dla osób w trudnej sytuacji materialno-bytowej.

W zależności od pozyskanego asortymentu planowane jest wydawanie paczek raz lub dwa razy w tygodniu bezpośrednio w Jadłodzielni, która znajduje się w budynku przy ul. Legionów 31A (wejście od Policji). W przypadku osób, które z przyczyn zdrowotnych nie będą mogły samodzielnie odebrać paczki, wolontariusze dostarczą ją pod wskazany adres.

Jadłodzielnię oficjalnie uruchomiono 25 marca 2023 roku. Wydarzeniu towarzyszył pokaz kulinarny autorki 5 bestsellerowych książek Sylwii Majcher, która podzieliła się z uczestnikami sposobami to, jak gotować, żeby nie marnować.

Wszelkie informacje dotyczące Jadłodzielni umieszczane będą na bieżąco na stronie internetowej: www.ops.wolomin.pl oraz profilu OPS na Facebooku. Zgłoszenia darczyńców oraz osób potrzebujących przyjmowane są drogą mailową: jadlodzielnia@ops.wolomin.pl oraz telefonicznie: 22 787 27 01 wew. 329.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.