Wsparcie dla OSP Marki

Strażacy z OSP Marki otrzymali nowy sprzęt od samorządu Mazowsza. Wyposażenie przekazała członek zarządu województwa Janina Ewa Orzełowska.

Podczas spotkania w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Markach (pow. wołomiński), omówiono wszystkie inwestycje, realizowane przez lokalny samorząd przy wsparciu środkami finansowymi pozyskanymi z budżetu województwa mazowieckiego. W ostatnich latach, dzięki samorządowemu wsparciu, możliwe były renowacje cennych zabytków, inwestycje zapewniające ochronę powietrza, działania na rzecz seniorów czy też lokalnej jednostki OSP. To właśnie w ramach pomocy przekazanej przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, na wyposażenie ochotników z Marek trafił zestaw ratunkowy – torba medyczna oraz szyny ortopedyczne. Sprzęt ten będzie służył strażakom podczas akcji ratowniczych.

Nasze programy wsparcia z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Krok po kroku lokalne samorządy realizują zadania, które służą rozwojowi Mazowsza i poprawie jakości życia mieszkańców. Inwestycje w infrastrukturę sportową, drogową, pomoc seniorom, mieszkańcom, czy strażakom sprawiają, że gmina i miasto Marki stają się przyjaznym miejscem do życia i zachęcającym do kolejnych inwestycji. Wsparcie trafia także do lokalnej jednostki OSP, która aktywnie działa na rzecz bezpieczeństwa mieszkańców – podkreślała członek zarządu Janina Ewa Orzełowska.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.