Jeden nie żyje, drugi zatrzymany. Nocny napad w Kobyłce

Policjanci zatrzymali drugiego ze sprawców nocnego napadu na sklep w Kobyłce. Pierwszy z napastników ugodzony nożem przez właściciela sklepu znaleziony został martwy w pobliżu sklepu. Prokuratura Rejonowa w Wołominie wszczęła śledztwo w sprawie „usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznych narzędzi”.

Dwóch napastników w kominiarkach ok. godz. 23:30 w niedzielę weszło do sklepu w Kobyłce. Jeden z nich miał broń palną. Drugi metalową rurkę. W środku zastali pracownicę sklepu. Jeden z mężczyzn próbował ukraść pieniądze. Wtedy wyszedł właściciel sklepu. Doszło do szamotaniny i właściciel ugodził jednego z napastników nożem, po czym napastnicy uciekli – przekazała prokurator Katarzyna Skrzeczkowska. Ciało jednego z napastników znaleziono nieopodal sklepu.

Właściciel oraz pracownica sklepu zostali już przesłuchani. Prokuratura poinformowała, że właściciel sklepu odpierał atak na życie swoje i swojej pracownicy. Nie może być mowy o braniu pod uwagę stawiania zarzutów właścicielowi.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.