Konieczność przedłużenia ważności karty mieszkańca Kobyłki

Karta Mieszkańca Kobyłki ważna jest przez rok od momentu jej wydrukowania na podstawie złożonego wniosku. Część z Państwa otrzymała już zapewne lub dopiero otrzyma SMS z informacją o terminie, do którego karta ma ważność. Aby móc dalej korzystać z wszelkich zniżek, muszą Państwo przedłużyć ważność karty na kolejny rok.

Aby to zrobić wystarczy udać się osobiście do Urzędu w celu potwierdzenia danych. Trzeba zabrać z sobą tylko i wyłącznie pierwszą stronę PIT-u potwierdzającą rozliczenie podatku dochodowego od osób fizycznych w Urzędzie Skarbowym w Wołominie z wskazaniem miasta Kobyłka, jako miejsca swojego zamieszkania oraz potwierdzenie jego złożenia (elektroniczne UPO, stempel Urzędu z datą wpływu, pocztowe potwierdzenie nadania).

Karta przedłużana jest od ręki w Urzędzie Stanu Cywilnego (parter – stanowisko 2, 3, 4). Kartę należącą do osoby niepełnoletniej przedłuża rodzic/opiekun prawny. W przypadku osób pełnoletnich (uczniów do 21 roku życia lub studentów do ukończenia 26 roku życia), które nie posiadają dochodów, kartę przedłuża się na podstawie okazania PIT-u rodzica. Jeżeli rozliczają się Państwo razem wystarczy, że jedna osoba uda się do Urzędu w celu przedłużenia ważności kart należących do członków rodziny.

*W celu usprawnienia obsługi prosimy o przygotowanie numeru PESEL wszystkich osób, dla których będą ubiegać się Państwo o przedłużenie ważności karty.

UM Kobyłka

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.