Myszadła: Nowy samochód dla Ochotniczej Straży Pożarnej

8 stycznia pozostanie na długo w pamięci strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Myszadłach. Tego dnia powitaliśmy długo wyczekiwany fabrycznie nowy samochód ratowniczo-gaśniczy na podwoziu MAN TGM 13.290 4×4 BB zabudowy przez firmę MOTO TRUCK z Kielc.

Zakup ten nie byłby, możliwy gdyby nie dofinansowanie ze środków: Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej i Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego oraz Urzędu Gminy Jadów.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim instytucjom, pracownikom i radnym gminy Jadów, wójtowi gminy Jadów Dariuszowi Kokoszce, strażakom Ochotniczej Straży Pożarnej w Myszadłach oraz wszystkim którzy mieli chociażby minimalny wkład w pozyskanie tego wozu. Zakup ten znacząco podniesie naszą gotowość bojową oraz niewątpliwie zwiększy poziom bezpieczeństwa w całej gminie Jadów jak i poza jej granicami.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.