Policjanci zlikwidowali dziuple samochodową

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie zlokalizowali i zlikwidowali dziuplę samochodową znajdującą się na terenie gminy Dąbrówka. Znaleźli i zabezpieczyli 2 pojazdy marki Toyota, które zostały skradzione na terenie Niemiec. Do sprawy zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie, podejrzanego o paserstwo, 35-letniego mieszkańca posesji.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie weszli na teren jednej z posesji w gminie Dąbrówka. Z ustaleń policjantów wynikało, że znajduje się tam samochód pochodzący z kradzieży. Okazało się, że przypuszczenia policjantów były słuszne. W głębi posesji, w stodole, znaleźli nie jeden, a dwa częściowo zdemontowane samochody marki Toyota. Pojazdy figurowały jako utracone na terenie Niemiec.

Funkcjonariusze do sprawy zatrzymali i osadzili w policyjnym areszcie 35-letniego mieszkańca posesji. Mężczyźnie przedstawiono zarzut paserstwa. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę nawet do 5 lat pozbawienia wolności. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Wołominie. Sprawa ma charakter rozwojowy. Niewykluczone są kolejne zatrzymania.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.