Poszukiwany przez sąd ukradł samochód

45-letni sprawca kradzieży osobowej toyoty został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Wołominie. Jak się później okazało, mężczyzna był również poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawienia wolności. Po usłyszeniu zarzutów dotyczących kradzieży, uszkodzenia mienia oraz niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych, 45-latek został przewieziony do aresztu śledczego.

Pod koniec sierpnia w Nowych Lipinach w powiecie wołomińskim, doszło do kradzieży samochodu. Sprawca nie dość, że ukradł samochód z posesji, to jeszcze wyjeżdżając skradzionym autem uszkodził bramę wjazdową i uciekł. Sprawą zajęli się wołomińscy policjanci.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego zebrali niezbędne dowody w sprawie i ustalili sprawcę. Następnie udali się do miejsca, gdzie ukrywał się 45-latek. Tam zatrzymali poszukiwanego mężczyznę. W trakcie przeszukania posesji, policjanci ujawnili skradzioną toyotę, która ukryta była w stodole. Pojazd został odholowany na parking policyjny.

Jak się później okazało, to nie pierwszy raz mężczyzna miał konflikt z prawem. 45-latek był poszukiwany do odbycia kary 2 lat pozbawiania wolności. Usłyszał już zarzuty kradzieży, uszkodzenia mienia oraz niestosowania się do orzeczonych przez sąd środków karnych. Sprawca został przewieziony do aresztu śledczego.

młodszy aspirant Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.