Sierżant Borsuk odwiedził uczniów powiatu wołomińskiego

Policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie wraz z maskotką Komendy Stołecznej Policji – sierżantem Borsukiem – promowali bezpieczeństwo wśród najmłodszych dzieci. Funkcjonariuszki odwiedziły uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ciemnem oraz Przedszkole i Szkołę Podstawową w Nadmie. Spotkanie z maskotką sprawiło wiele radości wszystkim uczestnikom spotkania. Dzięki sierżantowi Borsukowi zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym stały się proste i oczywiste. Wszystkie dzieci wiedzą, jak dbać o swoje bezpieczeństwo.

Funkcjonariuszki z Komendy Powiatowej Policji w Wołominie wspólnie z maskotką Komendy Stołecznej Policji „ sierżantem Borsukiem” odwiedzili przedszkolaki oraz uczniów ze szkół podstawowych w powiecie wołomińskim. 30 maja 2022 r. gościli w Przedszkolu i Szkole Podstawowej w Nadmie oraz Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Ciemnem.

Podinspektor Wioletta Zychnowska, sierżant sztabowy Monika Kaczyńska, sierżant Urszula Domoradzka wspólnie z sierżantem Borsukiem opowiedzieli dzieciom o zasadach bezpiecznego poruszania się po drodze, bezpiecznej zabawy na placu zabaw i w domu. Maluchy dowiedziały się, jak bezpiecznie jeździć rowerem, hulajnogą, deskorolką, na rolkach. Funkcjonariuszki przypomniały dzieciom o kasku rowerowym i odblaskach. Dzieci w miłej atmosferze nauczyły się numerów alarmowych i zasad bezpieczeństwa na drodze.

Dużą atrakcją dla maluchów była możliwość osobistego przywitania się z sierżantem Borsukiem. Takie spotkania na zawsze pozostaną w pamięci dzieci.

podinspektor Wioletta Zychnowska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.