Ulica Pogonowskiego w Radzyminie przy Bibliotece nieprzejezdna do 25 września

W związku z budową sieci kanalizacji deszczowej od 7 do 25 września 2020 r. zamknięty będzie przejazd ulicą Pogonowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 Maja do wysokości wejścia do Biblioteki. Prace są prowadzone w ramach prac remontu i modernizacji budynku Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Radzymin.

Zamknięty odcinek można objechać ulicami Korczaka i Waltera. Wjazd na parking przy centrum handlowym „Nowa Mleczarnia” jest możliwy od ul. Konstytucji 3 Maja i od ul. Pogonowskiego – od strony ul. Waltera. Od strony ul. Waltera można też dojechać do wjazdu na teren szpitala i punktu NPL (nocnej pomocy medycznej).

Wykonawcą kanalizacji deszczowej w ul. Pogonowskiego jest firma Hydrotech Instal sp. z o.o., która prowadzi całość prac modernizacyjnych i remontowych w Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy Radzymin – Część I – wykonanie odwodnienia oraz prace izolacyjne ścian fundamentowych i cokołu budynku Biblioteki.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za cierpliwość!

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.