Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Kobyłce

W Komisariacie Policji w Kobyłce odbyło się spotkanie, związane z mianowaniem i powierzeniem pełnienia obowiązków na stanowiskach kierowniczych. Uroczystego wprowadzenia dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. Mariusz Pawlak. Nowym Komendantem Komisariatu Policji w Kobyłce został nadkom. Rafał Łaszanowski, a Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce – nadkom. Piotr Zaczkowski.

Uroczystego wprowadzenia na nowe stanowiska w Komisariacie przy ul. Księdza Marmo 13A w Kobyłce dokonał I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Wołominie podinsp. Mariusz Pawlak. Przełożony, wręczając rozkazy o powołaniu na nowe stanowiska służbowe – Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce nadkom. Rafałowi Łaszanowskiemu oraz Zastępcy Komisariatu Policji w Kobyłce nadkom. Piotrowi Zaczkowskiemu, przedstawił krótko przebieg ich dotychczasowej służby. Komendant pogratulował nowo powołanym, życząc tym samym satysfakcji z realizacji zadań na objętych stanowiskach.

Nadkom. Rafał Łaszanowski jest policjantem z 27- letnim stażem. Karierę zawodową rozpoczął w 1995 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie, gdzie przeszedł kolejne szczeble, na różnych stanowiskach służbowych. Większość dotychczasowej służby (od 2004 r.), związany jest z pionem dochodzeniowo- śledczym. W 2017 r. został Zastępcą Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce.

Nadkom. Piotr Zaczkowski z Policją związany jest od 1999 roku. Służbę rozpoczął w Komendzie Powiatowej Policji w Wołominie. W 2004 r. zasilił szeregi policji w Komendzie Powiatowej Policji w Jędrzejowie, gdzie przeszedł kolejne szczeble, na różnych stanowiskach służbowych. Po 19 latach, z Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Jędrzejowie, wrócił do Komendy Powiatowej Policji w Wołominie, by objąć stanowisko Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Kobyłce.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.