Nowe połączenia w zimowym rozkładzie lotów z nowodworskiego lotniska

W ostatnich dniach z lotniska Warszawa – Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim zainaugurowano połączenia lotnicze do różnych miast w Europie. W zimowej siatce połączeń z nowodworskiego lotniska znalazły się takie miejscowości jak Ryga. Sztokholm czy Koszyce.

W czwartek (28.10) wystartowało nowe połączenie z Lotniska Warszawa-Modlin do łotewskiej Rygi. Loty na pokładach samolotów Ryanair odbywać się będą z częstotliwością 5 razy w tygodniu – w poniedziałki, środy czwartki, soboty i niedziele.

Od soboty 30 października ruszyły połączenia do stolicy Szwecji. Loty do Sztokholmu odbywać się będą 5 razy w tygodniu.

Trzecią nowością w zimowym rozkładzie lotów z nowodworskiego lotniska Warszawa – Modlin są Helsinki. Loty odbywać się będą cztery razy w tygodniu.

2 listopada uruchomiono bezpośrednie połączenie lotnicze do drugiego co do wielkości miasta na Słowacji. Do portu lotniczego w Koszycach samoloty latać będą dwa razy w tygodniu.

Jednym z najbardziej ciekawych i zarazem wyczekiwanych, jest połączenie na Maltę, które będzie realizowane przez Ryanair trzy razy w tygodniu, we wtorki, czwartki i soboty.

Rozkład lotów na sezon zima 2021/2022 jest jednym z najbardziej rozbudowanych w historii Lotniska Warszawa/Modlin. W siatce połączeń Ryanair znajduje się 46 kierunków, do 21 krajów w Europie i 2 w Azji, w tym 6 premierowych. Poza Maltą są to: Aarhus, które startuje 3 grudnia, z częstotliwością 2 razy w tygodniu, Helsinki (4 razy w tygodniu), Koszyce (2 razy w tygodniu), Ryga (5 razy w tygodniu) i Sztokholm (5 razy w tygodniu). Tradycyjnie, najwięcej lotów zaplanowanych jest na kierunkach brytyjskich, na osiem lotnisk (Birmingham, Bristol, East Midlands, Edynburg, Leeds, Liverpool, Londyn-Stansted, Manchester). Następne w kolejności jest siedem miast Półwyspu Apenińskiego, z lotniskami w Bergamo, Bolonii, Bari, Rzymie, Katanii, Neapolu i Treviso. W Hiszpanii natomiast podróżni mogą skorzystać z sześciu sprawdzonych kierunków – Alicante, Barcelony, Madrytu, Malagi, Teneryfy i Walencji. Po przerwie do rozkładu powracają także połączenia do Tel Awiwu.

Lotnisko Warszawa/Modlin to port pierwszego wyboru dla warszawiaków i mieszkańców północno-wschodniej Polski. Od uruchomienia pierwszych połączeń, skorzystało z niego ponad 19 milionów pasażerów.

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.