Spotkanie z dzielnicowym

Z uczniami klasy trzeciej Szkoły Podstawowej nr 2 w Kobyłce spotkał się aspirant Mariusz Michna. Dzielnicowy przygotował uczestników spotkania do zbliżających się wakacji i omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Prelekcje na temat „Bezpiecznych wakacji” w Szkole Podstawowej nr 2 w Kobyłce przeprowadził dzielnicowy aspirant Mariusz Michna. Celem spotkań policjantów z dziećmi i młodzieżą jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu.

Funkcjonariusz omówił podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas pobytu nad wodą, w czasie zabaw w domu oraz na podwórku. Przypomniał uczniom elementarne zasady bezpieczeństwa w ruchu drogowym, zwracając szczególną uwagę na odblaski. Powtórzył z dziećmi zasady zachowywania się w kontakcie z agresywnym zwierzęciem oraz jak bronić się przed atakiem psa. W nagrodę za znajomość numerów alarmowych podarował uczestnikom spotkania elementy odblaskowe.

Tego dnia, wszystkie dzieci, miały okazję obejrzeć policyjny samochód z bliska.

mł. asp. Monika Kaczyńska

Udostępnij:
Ads Blocker Image Powered by Code Help Pro

Wyłącz adblocka!

Wykryliśmy, że używasz rozszerzeń do blokowania reklam. Utrzymujemy się wyłącznie z reklam. Wesprzyj nas, wyłączając je.